De 3de graad is een feit!

Onze school is geen middenschool meer.

Onze school is een atheneum! 

Op Campus De Regenboog zullen leerlingen vanaf 1 september 2013 (jawel, dat is volgend schooljaar al) voor een volledige schoolcarrière terechtkunnen. U leest het goed: we zullen vanaf volgend schooljaar een 3de graad inrichten.

Leerlingen die de richting humane wetenschappen wensen te volgen zullen op ons atheneum de volle drie graden kunnen volbrengen. In de toekomst plannen we de implementatie van nog andere studierichtingen.

Dit mag nogmaals het bewijs zijn van onze ambitie om samen met leerlingen en hun ouders te bouwen aan een succesvolle schoolcarrière.

Voor alle informatie omtrent de oprichting van deze graad kan u terecht op het telefoonnummer 089/46 16 22 of door onderstaand formulier in te vullen.