16 augustus zijn we er weer!

Vanaf 16 augustus is onze school opnieuw geopend. Geen paniek, beste leerlingen, nog niet voor jullie.

Directie, administratief personeel en de leerkrachten zijn vanaf dan alweer druk in de weer om een nieuw schooljaar met bravoure in te zetten.

Niet alleen is er de officiële start van de derde graad, jullie zullen ook merken dat heel wat lokalen een vers likje verf hebben gekregen, dat er hier en daar wat organisatorische en opvoedkundige maatregelen zijn genomen, maar vooral, dat we met z’n allen nog meer school gaan maken.

Voor alle vragen omtrent de inschrijvingen, ons studieaanbod, het schoolreglement, het leven op onze school, etc. kan u voor een groot deel terecht op deze site. Indien u nog met vragen blijft zitten, verwijzen we u graag door naar onze contact-pagina zodat u snel en efficiënt in contact kan treden met de directie.

Tot snel!