Oefenles verpleegkunde

Onze leerlingen van het zesde verzorging en het zevende thuis-en bejaardenzorg kregen op donderdag 24 oktober een oefenles verpleegkunde. Deze les werd gegeven door twee leerkrachten van de PIVH uit Hasselt. De werking van de school en de verschillende vakken werden uitgebreid toegelicht. Daarna volgde een praktische les ‘spuitjes leren zetten’. Op deze manier weten onze leerlingen alvast wat de opleiding verpleegkunde allemaal inhoudt.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.